Belen – İSTE işbirliği ivme kazandı

Yayınlanma Zamanı : 09 Kasım 2020 Saat: 16:20

Belen – İSTE işbirliği ivme kazandı

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tolga Depçi’yi ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depçi’yi ziyaretinde bölgenin kalkınması için üniversitenin rolünün önemine dikkat çeken Başkan İbrahim Gül, kentin kültürel ve sosyal gelişimine katkı sunacak her türlü çalışmaya destek vereceklerini ifade etti.

İSTE’nin Belen için de önemine değinen Başkan İbrahim Gül, “İSTE’miz sosyal, kültürel ve ekonomik açıdan ilçemize büyük katkı sağlayan bacasız bir sanayimiz. Kuruluş bakımından da sanayi bölgesi olan ilçeme kalifiye eleman yetiştirme konusunda öncü bir kuruluş. Böylesine önemli bir göreve layık görülmeniz bizleri fazlasıyla onurlandırdı. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. “İSTE’yin Beraber Başarıya Koşalım” ifadesini kullandı.

Rektör Depçi de, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İSTE’nin gelişmesi, büyümesi, öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alması için her türlü çalışmayı yapacaklarını belirterek Başkan Gül’e destek sözü verirken, ziyareti için teşekkür etti

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"