Korona vakaları arttı, denetimler sıklaştı!

Yayınlanma Zamanı : 06 Kasım 2020 Saat: 19:55

Korona vakaları arttı, denetimler sıklaştı!

İçişleri Bakanlığı’nın denetim genelgesi çerçevesinde İskenderun Kaymakamı İskender Yönden koordinesinde ilçedeki koronavirüs denetimleri tam gaz devam ediyor.

İskenderun ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ve müdürlük personelleri, İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, ilgili / yetkili kurum ve kuruluşların yönetici ve personelleri, mahalle muhtarları ile genel ve özel kolluk birimlerinin katılımıyla oluşturulan denetim komisyonu, ilçede yoğun olan caddeler, iş yerleri, semt pazarı, otogar, dolmuş durakları ve ara sokaklarda işletmelerde tedbirlere uyulup uyulmadığını kontrol etti.

İçinde bulunduğumuz “Kontrollü Sosyal Hayat” sürecinde temel esas ve prensip olarak öne çıkan maske,mesafe ve temizlik hususlarına dair ilçede denetimlere daha çok ağırlık verileceğini belirten ekipler, Ticari Taksiler ve Pazar Yerlerinde de maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kuralları bakımından genel bir denetim gerçekleştirdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"