Arsuz Kent Konseyi iyilik hareketini büyüttü!

Yayınlanma Zamanı : 06 Kasım 2020 Saat: 11:40

Arsuz Kent Konseyi iyilik hareketini büyüttü!

Zor zamanlarda dayanışmayı büyüten Arsuz Kent Konseyi, İzmir için başlatılan iyilik hareketine de dahil oldu.

Belen’de başlayıp İskenderun ve Arsuz’a sıçrayan orman yangınlarında evleri zarar gören vatandaşların yardımına koşarak temel ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalar yürüten Arsuz Kent Konseyi, İzmir’de yaşanan depremin ardından yaraların sarılması için İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in çağrısına “BizVarız” diyerek karşılık verirken, Arsuzluları da dayanışmayı büyütmeye davet etti.

Arsuz Kent Konseyi Genel Sekreteri Leyla Sakaroğlu, kent konseyi olarak Arsuz için fikir ve projeler üretirken, bir taraftandan da yaraları sarmaya çalıştıklarını belirterek,  “Arsuz Kent Konseyi olarak destekleyeceğimiz depremzedelere yardımlarımızı bizizmir.com üzerinden gerçekleştireceğiz. Siz duyarlı vatandaşlarımızı da bu kampanyaya destek vermelerinizi bekliyoruz. Deprem bölgesinde hayata tutunmaya çalışan vatandaşlarımız için dayanışmanın bir parçası olmak isteyen herkesin, bu dayanışmayı büyüteceğine inanıyoruz. İyi günde olduğu gibi zor zamanlarda da kenetlenmenin, birarada olmanın en önemli özelliği olduğu Arsuzumuzda ilçemizde meydana gelen yangında zarar gören vatandaşların temel ihtiyaçlarına da destek olmak isteyenler Kent Konseyimiz ile iletişime geçebilirler. Bu vesileyle; Arsuz Kent Konseyi Başkanımız Prof. Dr. İskender Sayek’e ve kadın meclisimize toplumun her kesimine ulaşmanın önemini ortaya koydukları için, yardım eli uzatacak olan Arsuzlulara da dayanışma hareketine katkı sunacakları için teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"