İTSO’da pandemi tedbirleri arttırıldı

Yayınlanma Zamanı : 04 Kasım 2020 Saat: 15:14

İTSO’da pandemi tedbirleri arttırıldı

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ın koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından,  binada salgın riskine karşı tedbirler arttırıldı.

İskenderun Belediyesi ekipleri tarafından dezenfeksiyon ve sterilizasyon çalışmaları gerçekleştirilen binada, odanın tüm katları ve birimleri hassasiyetle dezenfekte edildi.

Evinde doktor kontrolünde istirahate ayrılan İTBO Başkanı Levent Yılmaz, kamuoyuna şu açıklamayı yaptı; “Son günlerde hissettiğim bazı belirtiler sonucunda İlçe Sağlık Müdürlüğümüze giderek Covid-19 Testi yaptırdım ve dün çıkan sonuçlar doğrultusunda testimin pozitif olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Genel sağlık durumum iyi olduğundan, süreci kendimi izole ederek evde istirahat halinde geçiriyorum. Covid belirtileri göstermiş olduğum andan itibaren; benimle yakından ilgilenen İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Volkan Yeter’e, İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım’a ve Acil Doktorumuz Murat Koyun’a, ayrıca beni arayarak sağlık durumumu soran, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"