İskenderun’da örnek dayanışma

Yayınlanma Zamanı : 03 Kasım 2020 Saat: 18:25

İskenderun’da örnek dayanışma

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonu ve iş insanlarının katkılarıyla yangın mağduru olan vatandaşlara yaralarının sarılması için yardım eli uzatıldı.

Orman yangınlarından dolayı evleri zarar gören vatandaşların temel ihtiyaçlarının karşılanması için hassasiyet gösteren Kaymakam Yönden, devlet imkanlarıyla yapılan yardımların yanısıra iş insanlarının destekleriyle alınan mobilya ve beyaz eşyaları evi zarar gören vatandaşlara bizzat ulaştırdı.

Devletin sıcak ve samimi yüzünü bir kez daha gözler önüne seren Kaymakam Yönden, nakdi ve ayni katkılarından dolayı İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı başta olmak üzere, bölgemiz iş ve sanayi sektörünün öncü dinamikleri Paşa Karaca, Şükrü Alpaydın, Uğur Ateş, Abdullah Bozatlı, Atıf Ceritbinmez, Osman Tufan, Yusuf Dönmez, Ahmet Akyüz ve Ali Özyurt’a teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"