Filyasyon Kurulu’ndan Kovid-19’a sıkı takip

Yayınlanma Zamanı : 02 Kasım 2020 Saat: 17:04

Filyasyon Kurulu’ndan Kovid-19’a sıkı takip

İskenderun Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu istişare toplantısını Kaymakam İskender Yönden başkanlığında gerçekleştirdi.

Düzenli olarak devam eden ve  video konferans ortamında gerçekleştirilen toplantıya Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı Vekili Yüzbaşı İsmail Uçun, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Volkan Yeter, İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Veysel Yıldırım, İlçe Sosyal Hizmetler Merkezi Müdürü Yılmaz Balaman ve Türk Kızılayı Şube Başkanı Recep Sivri katıldı.

Kaymakam Yönden, Covid-19 teşhisli hasta, yatan hasta, ağır hasta ve izolasyon sürecine tabi kişilerin durumlarına dair takip ve tarama faaliyetlerinin değerlendirilmesinin yanı sıra, kurul ile birlikte Pandemi sürecine yönelik genel bir istişare de bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"