Sonsuza dek Cumhuriyet!

Yayınlanma Zamanı : 28 Ekim 2020 Saat: 15:16

Sonsuza dek Cumhuriyet!

Cumhuriyetin 97. Yılı ve Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İskenderun Anıt Alanı’nda düzenlenen çelenk sunma töreninde bayram coşkusu iyice hissedildi. 

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Belediye Başkanı M.Fatih Tosyalı ve İskenderun Garnizon Komutanı adına Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Murat Fırat tarafından Ata’nın manevi huzuruna çelenk sunulmasının akabinde, Türkiye Cumhuriyeti’mizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kutsal vatan topraklarımızın bütünlüğü ve milletimizin selameti için canını feda eden tüm şehitlerimiz anısına bir dakika saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı eşliğinde şanlı bayrağımız göndere çekildi.

Törenlere, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Murat Fırat, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın yanısıra İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İSTE Rektörü Prof. Dr.Tolga Depçi, Baro Temsilcisi Av. Sevinç Çakıcı, siyasi partilerin ilçe başkanları, meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, askeri ve sivil erkân katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"