Angus kokusuna en yetkili ağızdan açıklama

Yayınlanma Zamanı : 25 Ekim 2020 Saat: 13:50

Angus kokusuna en yetkili ağızdan açıklama

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilçeyi saran angus kokusu dolayısıyla artan tepkiler üzerine Limakport yöneticileri ile görüştüğünü açıkladı. Limanın sahipleri ve İskenderun limanı yöneticilerinin çevreye yayılan bu tür kötü kokuların yaşanmaması için gerekli tüm tedbirlere ek ilave tedbirler alacağını ifade eden Başkan Tosyalı, ‘Halk sağlığı her zaman birinci önceliğimizdir’ mesajı verdi.

Başkan Tosyalı, Limakport yöneticileri ile yaptığı görüşmenin detaylarını şöyle paylaştı; “Değerli hemşerilerim; İskenderun limanına gelen Angus yüklü gemilerin alınan tedbirlere rağmen zaman zaman çevreye yaydığı kötü koku ve olası sağlıksız koşulların yol açabileceği etkenler nedeniyle Limak sahipleri ve Liman yöneticileri ile bir kez daha gerekli görüşmeleri yapmış bulunmaktayım.

Yapmış olduğum görüşmede gemilerin yaydığı kötü koku ve çevre sağlığı konusunda alınan önlemlere ve gerekli yaptırımlara ilaveten daha fazla hassasiyet gösterilmesini net bir şekilde ifade ettim.

Limanın sahipleri ve İskenderun limanı yöneticileri de bir daha çevreye yayılan bu tür kötü kokuların yaşanmaması için gerekli tüm tedbirleri ek ilave önlemlerle eksiksiz alacaklarını beyan ettiler.

Toplumumuzu yakından ilgilendiren konuların her zaman takipçisi olmaya devam edeğiz.

Halk sağlığı her zaman birinci önceliğimizdir.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"