‘İskenderun’un ELİT’leri Angus gemisi umurunuzda değil mi?’

Yayınlanma Zamanı : 24 Ekim 2020 Saat: 13:57

‘İskenderun’un ELİT’leri Angus gemisi umurunuzda değil mi?’

İskenderun Limanı’na bugün sabah saatlerinde yanaşan angus gemisinden yayılan ağır kokuyla ilgili vatandaşlar isyan bayrağını çekti. Havanın sıcak olması birlikte daha çok yayılan koku Arsuz’a bağlı Karaağaç Mahallesi’ne kadar ulaşırken, sosyal medyada tepkilerini yetkililere duyurmaya çalışan vatandaşlar İskenderun’un sahipsizliğine dikkat çekti.

 İşte vatandaşların angus isyanı:

– “HADO’yu reddedip Angus’a kapıları açtık, Sahipsiz İskenderun..!”

-“SAHİPSİZ İSKENDERUN ! Angus kokusunda evimizde ve işyerimizde oturamıyoruz.
Ülkemizi ve kentimizi bu hale getirenleri halkımız sandığın dibine gömecektir.”

-“ Günaydın Dostlar İskenderun ahır gibi kokuyor! Yine Angus gemisi geldi. Şu an limana yanaşmış angus gemisi var ve şehir kokudan geçilmiyor. Güzelim şehri ahıra çevirdiler.”

-“ANGUS’ları indirecek başka Liman mı yok? İSKENDERUN halkı yıllardır bu konudan rahatsız… Ey İskenderunumuzun ELİT’LERİ Angus gemisi geldiğinde kötü bir kokunun şehrimizi esir alması umurunuzda değilmi?”

-“ Sahipsiz İskenderun, sahibi yok! 72 millet var. Herkes kendine yontuyor, herkes kendi derdinde sahipsiz kalan İskenderun.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"