Hatay tarımı masaya yatırıldı!

Yayınlanma Zamanı : 24 Ekim 2020 Saat: 14:57

Hatay tarımı masaya yatırıldı!

Hatay İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmaların değerlendirildiği 2020 yılının üçüncü koordinasyon toplantısı pandemi tedbirleri kapsamında düzenlendi.

Çalışmaların daha etkin ve verimli gerçekleştirilmesi, birimler arası koordinasyonun sağlanması,  çalışmaların bütünlüğü, sürekliliği ile iç işleyişlerde karşılaşılacak olan sorunları gidermek amacıyla İl Müdürlüğü konferans salonunda İl Müdürü Ergün Çolakoğlu başkanlığındaki toplantıya, İl Müdür Yardımcıları, İlçe Tarım Müdürleri ve Şube Müdürleri katıldı.

Hatay İl Tarım ve Orman Müdürü Ergün Çolakoğlu, “İl Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmaların daha etkin ve verimli gerçekleştirilmesi için gerekli tedbirleri almalıyız. Çiftçilerimizin sorunlarını güler yüzlü bir tavırla dinlemeli, gerçekleşmeyen talep ve başvurularının sebeplerini gerekçeleriyle izah etmeliyiz. Çiftçilerimizin mağdur olmamaları için gerekli gayreti göstermeliyiz ve İlçenizde veya bölgenizdeki tarımsal potansiyeli, buna ilişkin sorunları tespit ederek; çiftçilerimize her zaman destek olacak şekilde çalışmalarımızı devam ettirmeliyiz” dedi.

Müdür Çolakoğlu, Hatay tarımında karşılaşılan sorunların dile getirildiği ve çözüm için bilgi alışverişinde bulunulduğu toplantıya katılımlarından dolayı İlçe ve Şube Müdürlerine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından İlçe ve Şube Müdürleri yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"