Gözler Erzin Plajı’nda!

Yayınlanma Zamanı : 21 Ekim 2020 Saat: 16:20

Gözler Erzin Plajı’nda!

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı(DOĞAKA) Genel Sekreteri Onur Yıldız, Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu ile birlikte yenilenen yüzüyle hizmet vermeye başlayan Erzin Burnaz Plajı’nda inceleme yaptı. DOĞAKA tarafından da desteklenen proje alanını gezerek, plajda yürütülen faaliyetleri yerinde inceleyen Yıldız ve Elmasoğlu,  yerli ve yabancı turistleri Burnaz Plajı’na davet etti.

Turizmin geliştirilmesi amacıyla proje desteklemeye devam edeceklerini söyleyen DOĞAKA Genel Sekreteri Yıldız, “DOĞAKA’nın 2018 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı kapsamında desteklenen, Proje Yürütücüsü Erzin Kaymakamlığı ve proje ortağı Erzin Belediyesi olan “Erzin Burnaz Plajı’nın Turizme Kazandırılması” adlı Proje başarılı bir şekilde tamamlanarak bölge halkının ziyaretine açılmıştır. Proje kapsamında, Erzin Burnaz Plajı’nda yerli ve yabancı turistler tarafından kullanılmak üzere kamelya, kafeterya, büfe, soyunma ve duş kabinleri ile wc yapılmış, şejlong ve şemsiyeler alınmış ve çocuk oyun alanı oluşturulmuştur. Turizmin geliştirilmesi amacıyla desteklenen projenin amacına hizmet edecek bir yönetim anlayışıyla sürdürülebilirliğinin sağlanması, Ajansımız tarafından önemle üzerinde durulan bir husus olup tüm yerli ve yabancı turistleri bu güzel hizmetten faydalanmaya bekliyoruz” dedi.

Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu da, Burnaz Plajı’nın Türkiye’nin ve bölgenin en önemli kumsallarından birine sahip olduğunu belirterek, projenin mimarlarından DOĞAKA’ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"