Kaymakam Yönden, İskenderunlular’a seslendi

Yayınlanma Zamanı : 20 Ekim 2020 Saat: 17:24

Kaymakam Yönden, İskenderunlular’a seslendi

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, havaların soğumaya başlamasıyla birlikte kapalı alanlarda yoğunlaşmaların artacağını dikkate alarak, vatandaşlara fiziki mesafe kuralını hatırlattı. Koronavirüs önlemleri kapsamında, kapalı alanlarda kalabalık bir şekilde toplanılmaması uyarsında bulunan Yönden, bu süreçte herkesin birbirine karşı sorumlu olduğuna dikkat çekti.

Kaymakam Yönden’in İskenderunlulara özellikle dikkat etmeleri için uyarıda bulunduğu mesaj şöyle, “Kıymetli Vatandaşlarımız; Covid-19 Salgını İle Mücadele sürecinde: Maske kullanımı, temizlik ve mesafe kurallarına uymak konusunda çok dikkatli olmalıyız. Saygıdeğer Hemşerilerimiz; Sonbahara girdik ve kış yaklaşıyor. Özellikle tüm kapalı mekanlar ve yoğunluğun arttığı alanlarda fiziki mesafe kuralı noktasında çok daha dikkat etmeliyiz. Salgın sürecinde hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz. İnşallah birlikte başaracağız.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"