İskenderun Denetim Timi sahada!

Yayınlanma Zamanı : 19 Ekim 2020 Saat: 15:35

İskenderun Denetim Timi sahada!

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl valiliğine gönderilen “Koronavirüs Salgını ve Ek Tedbirler” konulu ek genelge kapsamında 7 gün boyunca her gün ayrı bir alanda yapılacak olan ilk denetim İskenderun’da gerçekleşti.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonuyla, ilgili kurum ve kuruluşların yönetici ve personelleri, mahalle muhtarları, esnaf ve meslek odası temsilcileri ile genel ve özel kolluk birimlerinin katılımıyla oluşturulan özel ekip, denetimin ilk günündü umuma açık istirahat ve eğlence yerleri başta olmak üzere kafe, restoran gibi yeme içme mekânlarını denetledi.

Ekipler, içinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel tedbir olarak ön plana çıkan maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kuralları bakımından genel bir denetim gerçekleştirirken, kurallara uyulup uyulmadığına dikkat etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"