Kızılay’dan mücadelesini omuzlayan kuruma plaket

Yayınlanma Zamanı : 16 Ekim 2020 Saat: 10:11

Kızılay’dan mücadelesini omuzlayan kuruma plaket

Türk Kızılay’ı İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, yönetim kurulu ile birlikte, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ı ziyaret ederek,  desteklerinden dolayı plaket takdim etti. Belen, İskenderun, Arsuz ilçelerinde yaşanan orman yangınlarındaki kenetlenmeye dikkat çekilen ziyarette, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, her zaman Kızılay’ın yanında olduklarını ifade etti.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz “Geçtiğimiz hafta Belen, İskenderun, Arsuz üçgeninde yaşanan orman yangınlarında canla başla herkes üzerine düşen görevi yerine getirdi. Bir olduğumuz kenetlendiğimiz böylesi acılı bir günde tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın yanı sıra Kızılay yetkililerinin sizlerin de canla başla yardıma koşmanız takdire şayandır. Türk Kızılay’ının İskenderun’da yaptığı hayırlı hizmetlerin halka ulaştırılmasında, fedakârca görev yapan Başkan Recep Sivri ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi Başkanı Recep Sivri, hayırseverlerin desteğiyle daha çok insana yardım ulaştırdıklarını belirterek, “Şehrimizde yaşanan orman yangınında hep birlikte kenetlendik. Birlik olduk. Hep birlikte yaraları sarma vakti diyoruz. Hayırseverlerimizin katkıları ile yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. İskenderun Kızılay Şubesi olarak ihtiyaç sahiplerine yardımların ulaştırılması noktasında yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte gönüllü olarak buradayız. Hayırsever insanlarımızın da destekleri ile daha çok insanımıza hizmet vermenin gayreti ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İTSO yönetimi de her zaman bizlerin yanında oldu ve desteklerini esirgemediği için teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda Türk Kızılay’ı İskenderun Şubesi Başkanı Recep Sivri tarafından İTSO Başkan Levent Hakkı Yılmaz’a plaket takdim edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"