UltrAslan, Hatay’a hayat olmaya geliyor!

Yayınlanma Zamanı : 11 Ekim 2020 Saat: 10:30

UltrAslan, Hatay’a hayat olmaya geliyor!

Sosyal projelere verdiği destekle bilinen, tribünlerin coşkulu taraftar grubu ultrAslan, Hatay’da küle dönen yüzlerce hektar araziyi yeniden yeşillendirmek adına fidan kampanyası başlattı.

‘Hatay’a hayat olmaya geliyoruz’ başlığıyla başlatılan kampanyaya bütün temsilciliklerine katılım çağrısı yapan UltrAslan’ın bu girişimi taraftarlardan memnuniyetle karşılanırken, sosyal medyada duyurulan kampanya ile ilgili taraftarlar ve vatandaşların yanısıra Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül de Ultraaslan’a teşekkür etti.

 Galatasaray taraftar grubu ultrAslan‘ın kampanya ile ilgili duyurusu şöyle, “Hatay’a hayat olmaya geliyoruz. Tüm ağaçlarımızı yaksalar da ekecek toprağımız var, toprak susuz kalsa da sulayacak kanımız var.  Tüm #ultrAslan Temsilciliklerimizle birlikte Hatay için fidan kampanyası başlatıyoruz. Yangında zarar gören her karış vatan toprağını ellerimizle yeniden yeşillendirip, hayat vereceğiz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"