‘Ekipler tespit için sahada’

Yayınlanma Zamanı : 11 Ekim 2020 Saat: 16:05

‘Ekipler tespit için sahada’

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Hatay’da meydana gelen yangınla ilgili, hasar tespit ekiplerinin sahada çalışmaları sürdürdüğünü söyledi. Kurum, devletin her depremde, her selde olduğu gibi Hatay’daki yangında da her türlü yardımı yapacağını ifade etti.

Bölgede yaşayanlara geçmiş olsun dileklerini ileten Bakan Kurum, “Tarım ve Orman Bakanlığı’mız, AFAD’ımız sahada her türlü çalışmayı fiilen yapıyorlar. Bakanlığımızın hasar tespit ekipleri de sahadalar. Oluşan hasarları deprem hasarının dışında, yangından dolayı betonarmede, taşıyıcı sistemde herhangi bir zarar olup olmadığının tespitini yapıyorlar. Tespit neticesinde de inşallah her depremde, her selde olduğu gibi Hatay’ımızdaki yangında da devletimiz olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gereken her türlü yardımı Hatay’ımıza yapacağımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"