‘Miss Arsuz’ fazlasıyla hak etti!

Yayınlanma Zamanı : 07 Ekim 2020 Saat: 12:05

‘Miss Arsuz’ fazlasıyla hak etti!

Arsuz’da bir grup gönüllü kadının oluşturduğu ‘Miss Arsuz’, örnek çalışmalarıyla Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Lütfü Savaş’tan teşekkür aldı. Arsuz’da ‘Miss Arsuz’ grubunu ziyaret eden HBB Başkanı Lütfü Savaş, Hatay’ın turizm yıldızı konumundaki Arsuz’da başlatılan çevre temizliği duyarlılıklarına ve gönüllü çalışmaları nedeniyle grup üyelerine tek tek teşekkür etti.

Rahel Butros’un öncülük ettiği ‘Miss Arsuz’un tamamen Arsuz sevgisinden kaynaklandığını ve buna teşekkür borçlu olduklarını ifade eden Başkan Savaş, farkındalık yaratan bu tür projelerin tüm kentlerdeki önemine vurgu yaptı.

‘Miss Arsuz’ grubu adına Başkan Lütfü Savaş’a çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktaran Rahel Butros, projede görev alan tüm kadınların ortak noktasının ‘Arsuz sevgisi’ olduğunu söyledi.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Arsuz Belediye Başkanı ile ekibinin yakınlığı ve tam desteğine dikkat çeken Rahel Butros, Arsuz’un hak ettiği yerde olması için bu işbirliğinin devam etmesi gerektiğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"