Emine Erdoğan’dan Hatay Valiliği’ne teşekkür

Yayınlanma Zamanı : 02 Ekim 2020 Saat: 19:38

Emine Erdoğan’dan Hatay Valiliği’ne teşekkür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, dünyanın kesintisiz en uzun bisiklet yolunun yeraldığı Samandağ-Arsuz yolunu yapan Hatay Valiliğini tebrik etti. Samandağ-Arsuz yolu ile bisiklet yolunun görüntülerinin yer aldığı videoyu sosyal medya hesabında paylaşan Emine Erdoğan, dağ ile deniz arasındaki muhteşem turizm yolunun çevreci bir yolculuğun önünü açtığını söyledi.

Erdoğan, Twitter hesabından Hatay Valiliğince Samandağ-Arsuz arasında yapılan bisiklet yolunun görüntülerinin yer aldığı videoyu paylaşarak şu ifadeyi kullandı:

“Dünyanın kesintisiz en uzun bisiklet yoluyla, çevreci bir yolculuğun önünü açan Hatay Valiliğini tebrik ediyorum. Bu yolun, tüm dünyadaki bisikletseverler için de eşsiz Akdeniz manzarası ile önemli bir cazibe merkezi olacağına inanıyorum. Bisiklet, en çevre dostu ulaşım aracı olduğu gibi insanın ruh ve beden sağlığı için de son derece faydalı. Güvenli bisiklet yollarının tüm şehirlerimizde çoğalmasını diliyorum.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"