İskenderun her ‘Yönden’ denetimle kuşatıldı!

Yayınlanma Zamanı : 01 Ekim 2020 Saat: 18:02

İskenderun her ‘Yönden’ denetimle kuşatıldı!

İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin talimatları doğrultusunda İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonun ‘Sağlık için, hepimiz için’ sloganıyla ilçede devam eden denetimler bu kez vatandaşların yoğun olarak uğradığı Perşembe pazarında gerçekleşti.

İlçe Kaymakamı İskender Yönden’e Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı SG Kıdemli Binbaşı Oğuz Emre Çiçek, İlçe Jandarma Komutanı J. Binbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, zabıta ekipleri, ilgili/yetkili kurum ve kuruluşların yöneticileri ve personeli, mahalle muhtarları, esnaf ve meslek odaları temsilci ile genel ve özel kolluk birimleri eşlik etti.

Beraberindeki heyetle, Barbaros Mahallesi’nde kurulan pazar yerinde inceleme yaparak, maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik kuralları bakımından denetim yapan Kaymakam Yönden, “Kontrollü Sosyal Hayat” döneminde temel prensip ve esaslar olarak ön plana çıkan maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik v.b. hususların yanı sıra bütün iş kolları ve yaşamın tüm alanları için belirlenen tedbirler ve kurallara uyulup uyulmadığına dair içinde bulunduğumuz özel sürece yönelik farkındalığı artırmak için  denetimlerin titizlik ve hassasiyetle sürdürüldüğünü ifade etti.

Kaymakam Yönden, pazarcı esnafı ve vatandaşlarla da sohbet ederek, maske kullanımının yanısıra Pazar yerlerinde alınan denetimlere uyulması konusunda hassasiyet istedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"