Nermin Yıldırım Kara’ya CHP MYK’da görev

Yayınlanma Zamanı : 26 Eylül 2020 Saat: 13:31

Nermin Yıldırım Kara’ya CHP MYK’da görev

CHP Hatay Milletvekili Adayı ve İskenderun Çevre Koruma Derneği Başkanı Nermin Yıldırım Kara, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun oluru ile Doğa Haklarından Sorumlu MYK yardımcılığı görevine getirildi.

Yeni görevini sosyal medya hesaplarından duyuran Nermin Yıldırım Kara’nın açıklaması şöyle, “CHP Tüzüğünün 22.maddesi uyarınca, Merkez Yürütme Kurulu Üyemiz(MYK) Sn.Ali Öztunç’un önerisi, Kıymetli Genel Başkanımız Sn.Kemal Kılıçdaroğlu‘nun oluru ile Doğa Haklarından Sorumlu MYK yardımcılığı görevi tevdi edilmiştir. Bu görevi bana layık gören başta Genel Başkanım Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU olmak üzere ve Genel Başkan Yardımcım Sayın Ali ÖZTUNÇ’ a çok teşekkür ediyorum. Görevimin sorumluluğu ve bilinciyle mücadele edeceğimizi ve ülkemizin menfaatleri için çalışmalarımızı sürekli kılacağımızı Saygılarımla ifade etmek isterim.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"