Ateş savaşçılarının günü kutlu olsun

Yayınlanma Zamanı : 25 Eylül 2020 Saat: 15:53

Ateş savaşçılarının günü kutlu olsun

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi  Başkanlığı personeli, 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti. HBB Daire Müdürü Mahir Çiçek ve itfaiye personelinin haftasını kutlayan Başkan Savaş, ilimizdeki orman yangınlarında özveriyle çalışan bütün itfaiye çalışanlarına teşekkür etti.

İtfaiye çalışanlarının çok önemli bir görevi yerine getirdiklerini söyleyen Başkan Savaş, “Büyük fedakarlık ve özveri ile bizleri ve doğayı yangınlara karşı koruyan, her türlü kurtarma görevini başarıyla yerine getiren İtfaiye ekiplerimizin İtfaiyecilik Haftası’nı kutluyor, ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin, tabiatın doğal dengesinin ve hayvanların yaşam hakkının korunması için mesai anlayışı gözetmeksizin var gücüyle çalışan itfaiyecilerimiz bu şehrin kahramanlarıdır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"