Burası Antalya değil, Erzin Plajı!

Yayınlanma Zamanı : 23 Eylül 2020 Saat: 11:58

Burası Antalya değil, Erzin Plajı!

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansının (DOĞAKA) “2018 Yılı Turizm Altyapısının Güçlendirilmesi Programı” çerçevesinde desteklenerek yeni bir çehreye kavuşan Erzin Burnaz Plajı, yarın törenle açılıyor.

Doğal kimliği ve 6 Km’lik uzunluğu ile Dünya’nın sayılı kumluk plajlarından biri olarak dikkat çeken Burnaz Plajı, yarın saat: 16.00’da pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşecek olan açılışın ardından yepyeni bir imajla misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

İlçe turizmine yeni bir ivme kazandıracak olan plajın açılışıyla ilgili Erzin Belediyesi’nden yapılan açıklama şöyle, “Sonunda özlemimiz bitiyor, Burnaz Plajı yarın hizmetinizde. Misafirlerimizin hoş vakit geçirebileceği bir ortam için hazırlıkları tamamladık. Vali yardımcımız ve milletvekillerimizin de katılımı ile 24 Eylül Perşembe günü saat 16:00 da Burnaz Plajıımzda yapılan günübirlik tesislerin açılış törenine pandemi kurallarına uygun şekilde tüm halkımızı bekliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"