Rotary Guvernörü İskenderun’da

Yayınlanma Zamanı : 17 Eylül 2020 Saat: 11:28

Rotary Guvernörü İskenderun’da

Rotary Guvernörü Serhan Antalyalı beraberindeki heyetle birlikte , İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ı ziyaret etti. Antalyalı’ya ziyaretinde Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve üyeler eşlik etti.

Rotary Kulüplerinin üye profili, bulundukları bölge ve ülkedeki temsil edilen iş ve mesleklerin bir yansıması olduğuna vurgu yapan Rotary Guvernörü Serhan Antalyalı; “Kulübün her üyesi farklı bir mesleği temsil etmektedir. Rotary’nin bu yapılanma biçimi sorunlar üzerine üretilen düşüncelerin, toplumun her kesimini kavrayabilmesi ve hizmetin toplumun tüm katmanlarına yayılabilmesini sağlamak içindir” diyerek, kulübün çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da İskenderun Rotary Kulübü üyelerini yakından tanıdığını ve faaliyetlerini bildiğini belirterek, “Topluma faydalı olabilme adına yapmış olduğunuz çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"