CHP Heyeti ‘Doğa’ için Hatay’da

Yayınlanma Zamanı : 10 Eylül 2020 Saat: 21:07

CHP Heyeti ‘Doğa’ için Hatay’da

CHP Doğa Hakları ve Çevreden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, Hatay’da 93 saatte söndürülen yangın bölgesinde incelemelerde bulundu.

Samandağ’dan Antakya’ya sıçrayan yangından en çok etkilenen Kisecik ve Yaylacık’taki mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerini ileten Öztunç’a Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Suzan Şahin ve İsmet Tokdemir,  CHP Adana Milletvekilleri Orhan Sümer ile Müzeyyen Sevkin, Hatay il Başkanı Ramiz Parlar ile ilçe başkanları eşlik etti.

Hatay’daki yangın bölgesinde incelemelerinin ardından yarın yangının sonuçları ve orman yangınlarına ilişkin basın açıklaması yapacak olan Ali Öztunç,  daha sonra Arsuz’a bağlı Tülek Mahalle Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek, Maden Arama İhalelerinin çevreye olan zararlarına ilişkin açıklamalarda bulunacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"