İSDEMİR’in ilk notu 10 üzerinden 9!

Yayınlanma Zamanı : 31 Ağustos 2020 Saat: 13:39

İSDEMİR’in ilk notu 10 üzerinden 9!

OYAK Grubu şirketlerinden İsdemir’in kurumsal yönetim ilkelerine uyum derecelendirme raporu ve notu açıklandı. 10 üzerinden yapılan değerlendirmede Şirketin ilk kurumsal yönetim derecelendirme notu 9,45 (%94,55) olarak belirlendi.

Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş tarafından hazırlanan kurumsal yönetim ilkelerine uyum derecelendirme raporu tamamlandı. 9,45 notu ile İskenderun Demir ve Çelik A.Ş, bu yıl ilk defa kurumsal yönetim derecelendirme notu aldı.

Kobirate Uluslararası Kredi Derecelendirme ve Kurumsal Yönetim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen araştırmanın metodolojisi; Pay Sahipleri, Kamuyu Aydınlatma ve Şeffaflık, Menfaat Sahipleri ile Yönetim Kurulu başlıkları altındaki 408 kriterin analizi sonucu, ilgili kuruluşların kurumsal yönetim derecelendirme notları 10 üzerinden değerlendirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"