Mutluluğun resmi bu tabloda

Yayınlanma Zamanı : 29 Ağustos 2020 Saat: 19:18

Mutluluğun resmi bu tabloda

Asaş Filtre Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Göçmen’in biricik kızı Su, Baştuğ Ailesinin yakışıklı oğlu Onur ile bir ömür sürecek birlikteliğe ‘Evet’ dedi. Adana Sheraton Otel’de düzenlenen nikah töreninde Su ve Onur çifti gibi Zeki Göçmen ve eşi Selda Göçmen ile dünürleri Derya – Yaşar Baştuğ’un da heyecanları dikkatlerden kaçmadı.

İskenderun’un köklü ve sevilen iki ailesi Göçmen ve Baştuğ ailelerinin evlatları Su ve Onur çiftinin nikahını Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül kıyarken, şahitliklerini ise Demet Çalışkan, Nazife Memili, Sait Seziş ve Mert Atasever üstlendi.

Aile arasında sade bir törenle ve muhteşem bir atmosferde, alkışlar arasında ‘Evet’ diyen genç çift zarafetlerinin yanısıra gülen yüzleri ve pozitif enerjileriyle göz kamaştırırken, düğününün en güzel anları objektiflere yansıyan pozlarla ölümsüzleştirildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"