İskenderun’da gece Covid-19 denetimi

Yayınlanma Zamanı : 20 Ağustos 2020 Saat: 0:04

İskenderun’da gece Covid-19 denetimi

İskenderun Halkının huzur ve güvenliği için tüm mahallelerde huzur operasyonlarını kararlılıkla sürdüren İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, gece geç saatlerde İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile birlikte tepe mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Devletin gülen yüzünü yansıtan incelemelerde Kaymakam İskender Yönden, Müdür Nevzat Güneş ve İlçe Sosyal Yardımlaşma/Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Yıldırım maske kullanımı, sosyal mesafe, temizlik v. b. hususlarda genel bir denetim yapmasının yanı sıra bu doğrultuda farkındalığı artırmak üzere mahalle sakinleriyle sohbet etti.

Hepimiz için, sağlık için mottosuyla gündüz yapılan denetimleri gece de sürdüren Kaymakam Yönden ve beraberindeki heyet, maske kullanımı, sosyal mesafe ve temizlik v.b. kurallara riayet eden vatandaşlara teşekkür ederken, çocuklara da küçük birer hediye verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"