İskenderun’da Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu oluşturuldu

Yayınlanma Zamanı : 13 Ağustos 2020 Saat: 16:50

İskenderun’da Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu oluşturuldu

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun önerileri ile İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin talimatları doğrultusunda, İskenderun’da Kaymakam İskender Yönden’ in başkanlığında ‘Filyasyon Çalışmaları Takip Kurulu’ oluşturuldu.

Kaymakam İskender Yönden başkanlığında videokonferans ortamında gerçekleşen filylasyon çalışmaları takip kurulunun ilk toplantısında İlçe Jandarma Komutanı Kd.Yüzbaşı Ferit Gül, Emniyet Müdürü Nevzat Güneş,Müftü Osman Şekerci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu,Sağlık Müdürü Dr.Volkan Yeter, Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Veysel Yıldırım ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadir Başar hazır bulundu.

Toplantıra Koronavirüs (Covid-19) teşhisli hasta, yatan hastalar, ağır hastalar ve izalosyondaki kişilere yönelik takip ve tarama faaliyetlerinin değerlendirilmesinin yanı sıra ‘Covid-19 Salgını’nın seyrine yönelik genel bir istişare yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"