Güneş, İskenderun’da 24 saat var!

Yayınlanma Zamanı : 13 Ağustos 2020 Saat: 9:57

Güneş, İskenderun’da 24 saat var!

İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, yoğun temposu sonrası ayrıldığı izinden döndüğü gece kentin her yerinde düzenlenen huzur uygulamalarına katıldı. Polis ekipleriyle birlikte uygulamalara katılan Nevzat Güneş, gece yarısından sonra şüpheli görülen herkesin kimlik bilgilerini sorguladı. Gece-gündüz hız kesmeden devam eden uygulamalara vatandaşlar tam not verdi.

Geç saatlere kadar süren uygulamalarda vatandaşların takdirini kazanan polis ekiplerine de teşekkür eden Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, “Halkın güvenliği ve huzuru için fedakârca çalışan tüm arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

Cadde ve sokaklarda maske ve mesafe kontrolü de yapan polis ekipleri, koronavirüs önlemlerine de dikkat çekti.

Gece-gündüz operasyonlarını sürdüren ve suçlulara göz açtırmayan İskenderun Emniyet Müdürlüğü Ekipleri vatandaşa büyük güven veriyor.

Günün her saatinde polis ekiplerinin uygulamalarını takip eden ve bizzat yöneten Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, dürüstlüğü ve çalışkanlığıyla halkın gönlünde taht kurdu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"