Hatay’da şehit aileleri yalnız değil

Yayınlanma Zamanı : 12 Ağustos 2020 Saat: 12:17

Hatay’da şehit aileleri yalnız değil

Hatay’ın tüm ilçelerinde vatandaşın huzur ve güvenliği için ses getiren operasyonlara imza atan İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, eşi Azize Yavuz ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti.

16.07.2020 tarihinde Siirt’te şehit düşen Polis Memuru Anıl Kemal Kurtul, 30.05.2016 tarihinde  Şırnak’ta şehit olan Polis Memuru Cuma Bilek, 13.01.2016 tarihinde  Diyarbakır’da kızı ile birlikte şehit olan Polis Memuru Mehmet Şenol Çiftçi, 16.10.2013 tarihinde İstanbul’da şehit olan İsmail YIldırım’ın ailelerini ziyaret eden Yavuz Çifti, ailelerle hem gönül bağı kurdu, hem de devletin sıcak elini hissettirdi.

Ailelerin hal ve hatırlarını, bir talepleri olup olmadığını sorarak, acılarını paylaşan Vedat Doğan ve eşi, şehit çocuklarıyla da yakından ilgilenerek, şehitlerimizin emanetlerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"