Arsuz’da kapsamlı Korona denetimi

Yayınlanma Zamanı : 11 Ağustos 2020 Saat: 16:06

Arsuz’da kapsamlı Korona denetimi

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, ilçe protokolü ve beraberindeki kurum amirleri ile birlikte çarşı esnafı ve sahil kesiminde sosyal mesafe ve maske denetimi gerçekleştirdi.  Kaymakam Sarı, kurallara uyan vatandaşları tebrik ederken, maskeyi düzgün takmayan vatandaşları da tek tek uyardı.

Son günlerde ülke genelinde koronavirüs vakalarında yeniden artışın başlaması üzerine İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin genelgesi ve talimatları doğrultusunda gerçekleşen denetimde iş yerlerini ziyaret ederek, kurallara uyulup uyulmadığını kontrol eden Kaymakam Sarı, kurallara uyum sağlandığı takdirde salgın sürecinin başarılı bir şekilde atlatılabileceğini ifade etti.

Maskesini düzgün takmayan vatandaşlara da kurallara uymaları yönünde uyarılarda bulunan Kaymakam Sarı, salgın sürecinde hayatın bir parçası olan maske kullanımının alışkanlık haline getirilmesi ve toplum sağlığı için düzgün bir şekilde kullanılması gerektiğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"