Gri kategoride aranan terörist Hatay’da yakalandı

Yayınlanma Zamanı : 07 Ağustos 2020 Saat: 11:34

Gri kategoride aranan terörist Hatay’da yakalandı

 İçişleri Bakanlığı’nın Aranan Teröristler Listesi’nde bulunan El Kaide ve HAD içerisinde faaliyet yürüttüğü tespit edilen Taner Küşioğlu isimli terörist Hatay’da yakalandı. Hatay Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında yakalanarak gözaltına alınan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan teröristin, 4 ayrı suçtan aranma kaydı bulunduğu, El Kaide ve HAD içerisinde faaliyet yürüttüğü tespit edildi.

Hatay Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Hatay Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından, dini istismar eden terör örgütlerinin eylem ve faaliyetlerinin engellenmesi, tespit ve deşifre edilmesi kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde; Antakya ilçesi Narlıca Mahallesinde 06.08.2020 tarihinde, T.C  İçişleri Bakanlığı Terör Arananlar Listesinde,  Elkaide terör örgütü üyeliğinden Gri Kategoride aranan ve 4 ayrı suçtan aranma kaydı bulunan El Kaide ve HAD içerisinde faaliyet yürüttüğü tespit edilen Taner Küşioğlu isimli terörist yakalanarak gözaltına alınmış ve sevk edildiği makamlarca tutuklanarak ceza evine teslim edilmiştir” ifadeleri yeraldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"