Gençler, Tercih Günleri’nde geleceklerini belirleyecek!

Yayınlanma Zamanı : 07 Ağustos 2020 Saat: 15:33

Gençler, Tercih Günleri’nde geleceklerini belirleyecek!

İskenderun Belediyesi, YKS’ye giren gençlere yönelik ”Ücretsiz YKS Tercih Danışmanlığı” hizmetine başladı. Uzman eğitimciler, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatı ile gençlere Kültür Müdürlüğü’nde geleceklerini belirlemede doğru tercih yapmaları için yol gösterirken, velilerin de kafalarındaki soru işaretlerini de ortadan kaldırdı.

Başkan Tosyalı her zaman gençlerin yanında olduklarını belirterek, “İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Tercih döneminde de gençlerimizi yalnız bırakmıyoruz. Hayallerindeki üniversiteye yerleşmek için tercih döneminin stres ve heyecanını yaşayan gençlerimize uzman bir ekiple 14 Ağustos tarihine kadar ücretsiz danışmanlık hizmeti vereceğiz. Çalışma saatleri İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğünde 14.00 -20.30, 3 Nolu Belediye Sosyal Tesisimizde ise akşam 21.00 – 23.00 arasındadır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"