Tosyalı Algerie Limanı’na ilk gemi yanaştı!

Yayınlanma Zamanı : 06 Ağustos 2020 Saat: 17:25

Tosyalı Algerie Limanı’na ilk gemi yanaştı!

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, petrokimya dışında Cezayir’in en büyük sanayi yatırımı olan Tosyalı Algerie Maden limanına ilk geminin yanaşmasına ve devasa vinçlerin indirilmesine tanıklık etti.

Cezayir’deki tesislerin hammadde ihtiyacını karşılamak üzere inşaa edilen Tosyalı Maden Limanı’na her biri 48000 ton/gün kapasiteli özel üretilmiş iki devasa vinci taşıyan gemi aylar süren zorlu yolculuğun ardından bugün itibariyle limana yanaştı.

Hem vinçlerin limana indirilmesi, hem de üretim tesislerinde devam eden yatırımları incelemek üzere Cezayir’de bulunan İşadamı Fuat Tosyalı, cevherden çelik üretecek olan tesisin limanının da tamamlanmasıyla Tosyalı Algerie’nin farkını daha çok ortaya koyacağını ve Tosyalı Holding’in üretim potansiyelinin daha çok artacağını ifade ederken, limana ilk geminin yanaşmasının da heyecanını yaşadı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"