Korona tedbirlerinde hassasiyet

Yayınlanma Zamanı : 06 Ağustos 2020 Saat: 11:02

Korona tedbirlerinde hassasiyet

Hatay Valisi Rahmi Doğan, ‘Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla COVID-19 tedbirlerine yönelik bugün gerçekleştirilecek olan kapsamlı denetim öncesi Video Konferans Sistemi (VKS) üzerinden İlçe Kaymakamları ve İlçe Belediye Başkanları ile toplantı gerçekleştirdi.

Abdurrahman Melek Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda Vali Doğan, korona virüs salgını ile mücadele kapsamında alınan ek tedbirler ve dikkat edilmesi gereken hususlara vurgu yaparak ve ilçelerde yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. 

Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Aydın Tetikoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Adnan Özkaya, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Ufuk Bilgen, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz,  video konferans aracılığıyla 15 İlçemizin Kaymakamları ve Belediye Başkanları katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"