Şehitliğe bayram ziyareti

Yayınlanma Zamanı : 31 Temmuz 2020 Saat: 9:11

Şehitliğe bayram ziyareti

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, ilçe protokolü, şehit aileleri ve yakınları ile birlikte Kurban Bayramı dolayısıyla Şehitliği ziyaret etti.

Şehitlikte düzenlenen törende; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, kutsal vatan topraklarımızın bütünlüğü adına canlarını feda ederek şehadete intikal eden tüm aziz şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakika saygı duruşunda bulunulmasını takiben İstiklal Marşı okundu.

İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’ nin eşliğinde, rütbelerin en üstünü olarak addedilen ‘şehitlik’ mertebesine erişen aziz şehitlerimizin ruhlarına izafeten Kur’an-ı Kerim okunmasının akabinde ülkemizin ve milletimizin bekası için eller semaya açılarak dualar edildi.

Kaymakam İskender Yönden, aziz şehitlerin kabirlerini ziyaret ederek, baş uçlarına karanfil bırakmasının yanı sıra muhterem aileleriyle de yakından ilgilenerek, duygularını paylaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"