İskenderun’da üst düzey denetim!

Yayınlanma Zamanı : 31 Temmuz 2020 Saat: 10:48

İskenderun’da üst düzey denetim!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, ilçe genelindeki emniyet kontrol uygulamalarına eşlik ederek, hem güvenlik güçlerinin bayramını kutladı, hem de uygulamaya takılan araç sürücülerini pandemi tedbirleri konusunda uyardı.

Denizciler mevkiindeki Polis Kontrol Noktasına ziyarette bulunan Kaymakam Yönden, şehir merkezine kontrollü girişin temin ve tesis edilmesi açısından koronavirüs salgını ile mücadele tedbirleri kapsamındaki maske ve ateş ölçümü uygulamaları ile güvenlik taraması ile ilgili uygulamaları mahallinde incelemenin yanı sıra vatandaşlarla da sohbet ederek, broşür dağıttı.

Kaymakam İskender Yönden, İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nce alınan koronavirüs salgını ile mücadele tedbirleri ve bayram tedbirlerinin uygulanmasına yönelik hassasiyet göstererek, bayram süresince mesai yapan tüm görevlilere çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"