Haydi üniversite İSTE!

Yayınlanma Zamanı : 27 Temmuz 2020 Saat: 14:33

Haydi üniversite İSTE!

İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) Rektörü Türkay Dereli, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından, üniversite tercihi yapacak olan öğrencilere nasıl bir üniversite İSTE’meleri gerektiğini anlattı. Öğrenci memnuniyeti yüksek üniversiteler arasında olan İSTE’nin öğrenciler için isabetli bir tercih olacağına dikkat çeken Rektör Dereli, İSTE’nin ayrıcalıklarını da 30 saniyede özetledi.

Öğrencilere, geleceklerine yön verecek bir üniversiteyi İSTE’meleri gerektiğini tavsiye ederken, İSTE’yi de anlatan Rektör Türkay Dereli’nin açıklmaması şöyle; “İSTE olarak biz örgünde uzaktan öğretimde öğrenci memnuniyetini sağlayan, entegratörleriyle iş dünyasıyla bütünleşen, inovasyonla girişimciliği tam anlamıyla gerçekleştiren, teknologlar yetiştiren özgün bir ekosistem sunuyoruz. Teknoversite adına verdiğimiz bu vizyonu bizimle paylaşmak isteyen, kendini arayan ve kendini bulmak isteyen, düşünmek, geliştirmek ve üretmek isteyen herkesi ama herkesi birlikte başarmak için İSTE’ye bekliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"