İskenderun’da sıkı ‘Pandemi’ denetimi

Yayınlanma Zamanı : 07 Temmuz 2020 Saat: 15:14

İskenderun’da sıkı ‘Pandemi’ denetimi

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun önerileri ile İçişleri Bakanlığı ve Hatay Valiliği’nin talimatları doğrultusunda İskenderun Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan denetim komisyonu, normalleşme süreci kapsamında denetimleri şehrin dört bir yanında sürdürüyor.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’in koordinasyonuyla denetim yapan komisyon, normalleşme süreciyle birlikte açılmasına izin verilen lokanta, pastane kafe, kıraathane v. b. işletmeleri ziyaret ederek, bakanlıkça belirlenen usul ve esaslara riayet edilip edilmediğini kontrol etti.

İş yeri sahiplerinden hijyen, sosyal mesafe kuralına uyulması, maske kullanılması gibi tedbirlere özellikle uyulmasını isteyen denetim komisyonu, denetimlerin büyük bir titizlikle devam edeceğini belirtirken, hem işletme sahiplerinden, hem de vatandaşlardan tedbirleri elden bırakılmamalarını istedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"