5 Temmuz’un şampiyon raketleri

Yayınlanma Zamanı : 04 Temmuz 2020 Saat: 12:56

5 Temmuz’un şampiyon raketleri

İskenderun 5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen sportif turnuvalar masa tenisi ile start aldı. İskenderun Belediyesi, İskenderun Kaymakamlığı ve Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen oldukça coşkulu ve heyecan dolu geçen masa tenisi yarışmalarında gençler yeteneklerini sergiledi.

İskenderun 5 Temmuz Festival etkinlikleri kapsamında Kapalı Spor salonunda masa tenisi yarışmaları düzenlendiğini ifade eden İskenderun Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Ferit Ali Gündel, ilçe spor müdürlüğü masa tenisi kurslarının devam ettiğini belirterek, gençleri sportif etkinliklerde buluşturmaya devam edeceklerini söyledi.

Sporcuları ve antrenörleri tebrik eden Gündel, yine festival etkinlikleri kapsamında 5 Temmuz Stadyumu içerisinde okçuluk yarışmaları düzenleneceğini, hem bireysel okçuluk ve hem de at üzerinde okçuluk gösterisi yapılacağını da sözlerine ekledi.

Ödül törenine katılan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise, spora ve sporcuya her zaman destek olmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Masa tenisi branşında yetenekli öğrencilerimizi görmek bizleri çok mutlu etti. Bu konuda İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzün her zaman yanlarındayız. Emeklerinden dolayı hem müdürümüze ve hem de tüm antrenörlerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Müsabakalar sonunda dereceye girenle sporculara madalyalarını İskenderun Belediye Başkanı M. Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor Müdürü Ferit Ali Gündel ve İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Doç Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"