Vali Doğan, babaocağı Sivas’ta

Yayınlanma Zamanı : 30 Haziran 2020 Saat: 9:27

Vali Doğan, babaocağı Sivas’ta

Hatay Valisi Rahmi Doğan, babaocağı Sivas’a gerçekleştiği ziyarette Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i makamında ziyaret etti.  İki kadim şehir Hatay ve Sivas’ta yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların konuşulduğu buluşmada, Vali Doğan medeniyetler şehri Hatay’ın doğup büyüdüğü topraklar gibi özellikli bir şehir olduğunu ifade etti.

Memleketinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğan, kendisine gösterdiği ilgiden ve Sivas’a yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Bilgin’e ayrıca teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hilmi Bilgin de Vali Doğan’ı ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, “İlimizin yetiştirdiği önemli şahsiyetlerimizden Değerli Valimiz Rahmi Doğan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, millete hizmet yolundaki çalışmalarında başarılar diliyorum. Yaptığı çalışmaları bizzat yakından takip ediyoruz” derken, Hatay’a da selamlarını iletti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"