Amanos Tüneli de unutulmadı!

Yayınlanma Zamanı : 25 Haziran 2020 Saat: 12:25

Amanos Tüneli de unutulmadı!

Ak Parti Hatay Milletvekilleri, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek, ilin ulaşım ve altyapı sorunları ile çözüm önerilerini konuştu.

Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Hüseyin Şanverdi, Abdulkadir Özel, Sabahat Özgürsoy Çelik ile Hacı Bayram Türkoğlu’nun katıldığı ziyarette, Hatay’da yapım aşamasında olan ve yapımı planlanan proje ve yatırımların da masaya yatırıldığı görüşmede Amanos Tüneli projesinin bir an önce hayata geçirilmesi, yapımı devam eden Reyhanlı-Kırıkhan, Altınözü-Antakya ve Samandağ-Antakya yollarının tamamlanması ve Toprakkale-İskenderun arası yolunun ihale sürecinin hızlandırılması gibi konu başlıkları değerlendirildi.

Milletvekilleri, ziyaret sonrasında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na gösterdiği alaka ile Hatay’a ilgisi ve hassasiyetinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"