MÜSİAD’tan biogüvenlikli tarım atağı

Yayınlanma Zamanı : 22 Haziran 2020 Saat: 12:38

MÜSİAD’tan biogüvenlikli tarım atağı

MÜSİAD 2. Dönem Genel Başkanı Ali Bayramoğlu, tarım-gıda sektöründeki yeni yatırımlar ve Covid-19 sonrası ekonomideki gelişmeler konusunda MÜSİAD Hatay Şubesi üyeleriyle İskenderun’da bir araya geldi.

İskenderun Yelken Kulübü’nde gerçekleştirilen ve “Maske-Mesafe-Hijyen” kurallarına azami dikkat edilerek gerçekleştirilen toplantıda MÜSİAD Hatay Şubesi Başkanı Abdullah Bozatlı, sektörlerle ilgili yapılan çalışmalardan tüm üyelerin bilgilendirildiğini belirterek; kendilerine iletilen talep ve sıkıntıların ilgili gerekli makamlara rapor halinde sunulduğunu ifade etti.

MÜSİAD 2. Dönem Genel Başkanı Ali Bayramoğlu da Adana, Hatay ve İskenderun’daki toplantılarda biogüvenlikli tarım ve gıda sektörlerine yönelik yatımlar konusunda çok verimli görüşmeler yaptıklarını belirterek, özellikle tarım ve gıda sektörünün ağırlıklı olduğu bölgelerde bu tür toplantılarıın devam edeceğini söyledi.

Bayramoğlu ve Bozatlı, daha sonra Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı ziyaret ederek, gerçekleşen çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"