Jandarma, 181 yıldır milletinin emrinde

Yayınlanma Zamanı : 15 Haziran 2020 Saat: 10:34

Jandarma, 181 yıldır milletinin emrinde

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Jandarma Teşkilatı’nınn 181. Kuruluş yıldönümünü kutladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Kanun Ordusu” olarak nitelendirdiği, tarihi şan ve şerefle dolu Jandarma Teşkilatı’nın tüm mensuplarını kutlayan Vali Doğan, teşkilatın fedakar, hoşgörülü ve yardımsever yüzüyle pandemi sürecinde de vatandaşların gönlünde özel bir yer edindiğini söyledi.

Jandarma Teşkilatını cesur, kararlı ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik eden Vali Doğan, “Jandarma Teşkilatı’nın 181. Kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Jandarma Teşkilatımızın tüm mensuplarını, kuruluşundan bugüne kadar ülkemizin bölünmez bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması hususunda, her şartta ve koşulda, mesai mefhumu gözetmeksizin hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Pandemi sürecinde de vatandaşlarımıza karşı fedakar, hoşgörülü ve yardımsever yüzüyle yüce milletimizin gönlünde müstesna bir yere sahip olmuştur. Bugün olduğu gibi gelecekte de aynı bilinçle ve kararlılıkla başarılarının artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, mukaddes vatan toprakları ve bayrak uğruna canları pahasına görevini yaparken şehit olan kahraman askerlerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor görevi başındaki tüm teşkilat mensuplarımıza sağlık, huzur ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"