DTO, sektörün normalleşmesine kılavuzluk etti!

Yayınlanma Zamanı : 10 Haziran 2020 Saat: 14:45

DTO, sektörün normalleşmesine kılavuzluk etti!

İskenderun Körfezi’nde römorkör ve kılavuzluk hizmeti veren firmaların kılavuz kaptanları ve şirket yetkilileri İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi’nde bir araya geldi.

İMEAK DTO İskenderun Şubesi’nde toplanan ANKAŞ, UZMAR ve ARPAŞ firmalarının kılavuz kaptanları, şirket yetkilileri ile yaşanılan sorunlar ve pandemi sonrası normalleşme süreci ile ilgili konuların masaya yatırıldığı toplantıya İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, Meclis Başkanı Adnan Yener, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Suphi Şaşati, Sayman Üye Özhan Akgünlü, Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Demirkent ve Ümit Özdemir katıldı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan, Türkiye’de de 11 Mart tarihinden buyana etkin olan covid-19 salgınıyla mücadele döneminde yaşanılan sorunlar ve normalleşme adımlarının atıldığı yeni dönemin konuşulduğu toplantıda pandemi sonrası normalleşme ve İskenderun Körfezi’nde hizmet veren denizcilik sektörünün uygulamaları konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"