Hatay’ı ilgilendiren 2 atama kararı

Yayınlanma Zamanı : 09 Haziran 2020 Saat: 12:26

Hatay’ı ilgilendiren 2 atama kararı

Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan’ın imzaladığı ve Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına göre Vakıflar Genel Müdürlüğünde açık bulunan Hatay Vakıflar Bölge Müdürlüğü’ne Ümit Gökhan Çiçek getirildi.

Ticaret Bakanlığı’nda açık bulunan, Hatay’ı da kapsayan Doğu Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne, Doğu Anadolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Yıldırım, Orta Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne Ceylan Er getirilirken, Hayrettin Yıldırım’ın Cilvegözü Gümrük Müdürlüğü’nde bir dönem Gümrük Müdürü olarak görev yaptığı öğrenildi.

Kararname ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Yükseköğretim Kurulu ve Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ Genel Müdürlüğü’ne ilişkin atamalar yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"