Denetim komisyonu İskenderun’da iş başında

Yayınlanma Zamanı : 06 Haziran 2020 Saat: 12:18

Denetim komisyonu İskenderun’da iş başında

Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu’nun önerileri ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları ve İçişleri Bakanlığı’nın koordinasyonuyla 81 İlde eş zamanlı gerçekleşen denetimler İskenderun’da da gerçekleşti.

Söz konusu uygulama çerçevesinde İskenderun Kaymakamı  İskender Yönden uhdesinde, ilgili/yetkili kurum temsilcileri ve çeşitli esnaf ve meslek odaları temsilcilerinin de iştirakiyle ilçede oluşturulan denetim komisyonu üyelerince; Koronavirüs Salgını ile mücadele sürecinde alınan tedbir kapsamında faaliyeti kısıtlanan ve 01 Haziran 2020 tarihi itibariyle faaliyetine devam etmesi yönünde alınan karar üzerine hizmete açılan lokanta, pastane, kafe, kıraathane v.b. işletme ve tesisler ziyaret edildi.

Ekipler, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen usul ve esaslara riayet edilip, edilmediği yönelik detaylı bir denetim gerçekleştirerek, kurallara uymayan işletmeleri uyardı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"