HADO artık başlasın!

Yayınlanma Zamanı : 29 Mayıs 2020 Saat: 17:08

HADO artık başlasın!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Hatay Deniz Otobüsü Projesi(HADO) için Arsuz Madenli Balıkçı Barınağı’nda yapılan düzenlemelerin tüm hızıyla sürdüğünü söyledi.

Projenin detaylarının yavaş yavaş ortaya çıktığını söyleyen Başkan Savaş, proje için öngörülen 100 metre uzunluğundaki iskelede toplam kullanılan alanın bin 670 metrekare olduğunu belirtti.

HADO’nun Akdeniz sularındaki yerini alması için sabırsızlandıklarını söyleyen Başkan Savaş, “Hatay Deniz Otobüsü(HADO), hem turizm hem de ticaret anlamında Hatay’ı bölgenin lokomotif şehri yapacak. Arsuz Madenli’de devam eden HADO projesinde gümrük ve pasaport kontrol alanları, üst arama odaları, eşya ambarları, bebek bakım odası, bekleme salonu, kamera izleme – güvenlik odaları, idari birimler ve lavaboların yer alacağı iskele alanında çalışmalar hızla ilerliyor. Asma katta ise idari birimler olacak” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"