Vali Doğan, ilk günü kolluk kuvvetlerine ayırdı

Yayınlanma Zamanı : 24 Mayıs 2020 Saat: 21:49

Vali Doğan, ilk günü kolluk kuvvetlerine ayırdı

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Serinyol, Belen ve Arsuz ilçelerindeki trafik kontrol noktasında görevli emniyet personelinin Ramazan Bayramını kutladı.

Ramazan Bayramının ilk gününde kolluk kuvvetleri  ile beraber olmaktan ve bayramlaşmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyleyen Vali Doğan, ülkenin huzur ve güvenliği için önemli bir görevi yerine getiren bütün ekiplere teşekkür etti.

Görevi başındaki emniyet güçleriyle koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyarak yaptığı bayramlaşmada Vali Doğan, ‘’Bu bayramı koronavirüs salgını yüzünden sevdiklerimizden ayrı evlerimizde geçirmek durumunda kaldık. Önümüzdeki bayramları yine hep birlikte bir arada geçirebilmemiz için bu bayram alınan tedbirlere uymak zorundayız. İnanıyorum ki bu süreci hep birlikte kurallara uyarak en kısa sürede atlatacağız. Başta burada bulunan görevlilerimizin aileleri olmak üzere tüm Hataylı hemşerilerimin Ramazan Bayramını kutluyorum’’ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"