İyilik, herkese bulaşsın!

Yayınlanma Zamanı : 21 Mayıs 2020 Saat: 12:40

İyilik, herkese bulaşsın!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ‘askıda fatura’ uygulamasına Hatay Büyükşehir Belediyesi de katıldı. İlk faturayı ödeyerek uygulamayı başlatan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lüftü Savaş, faturalarını ödemede zorlanan ihtiyaç sahipleriyle, bu ihtiyaçları onlar adına gidermek isteyen hayırsever vatandaşların bir araya gelerek, ihtiyacı olanların faturalarının dayanışmayla ödeneceğini söyledi.

Yaraların hep birlikte, dayanışmayla sarılacağını söyleyen Başkan Savaş, “Sadece sağlık değil, ekonomik olarak da bizleri olumsuz etkileyen korona salgını süresince geliri azalan ve maddi zorluk içerisine giren hemşerilerimize destek olmak adına askıda fatura uygulamasını hayata geçirdik. Zor günler geçiren ihtiyaç sahiplerimizi hayırseverlerimizle buluşturarak yardımlaşma ve dayanışmanın daha da güçlenmesini sağlayacağımız uygulamamız ile su faturalarını ödeme güçlüğü çeken hemşerilerimiz için yeni bir adım atıyoruz. Hatayımızda dayanışmayı büyütecek fatura kampanyamızın detaylarımı HATSU’nun web sitesi hatsu.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz. El ele gönül gönüle köprüler kurarak bu zor günleri kimseyi arkada bırakmadan birlikte aşacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"